Eladó használt és új Volkswagen Passat Variant Lépcsőshátú

Autók száma az online bemutatóteremben: 12
Volkswagen
Passat Variant
Lépcsőshátú

Legfrissebb hírdetések

Legfrissebb hírdetések Legrégebbi hírdetések Ár szerint növekvő Ár szerint csökkenő Kilóméteróra állása szerint növekvő Kilóméteróra állása szerint csökkenő Első forgalomba helyezés szerint növekvő Első forgalomba helyezés szerint csökkenő Növekvő havi kamat Csökkenő havi kamat
Nézet tipusa
Volkswagen Passat Variant LED Navi Business 2.0 TDI DSG AHK
11/2025
12 168 792 Ft
8 802 km
15 454 365 Ft
Dízel
27% áfát tartalmaz
Volkswagen Passat Variant 2,0 TDI DSG Business (AHK+RearVie
04/2024
8 449 568 Ft
92 857 km
10 730 952 Ft
Dízel
27% áfát tartalmaz
Volkswagen Passat Variant 2,0 TDI DSG Business (AHK+Navi+Re
04/2024
8 771 575 Ft
72 406 km
11 139 900 Ft
Dízel
27% áfát tartalmaz
Volkswagen Passat Variant 2.0 l TDI DSG Business HeadUp
08/2026
15 708 976 Ft
3 000 km
19 950 400 Ft
Dízel
27% áfát tartalmaz
Volkswagen Passat Variant 1.5 eTSI eHybrid R Line Navi AHK
01/2026
15 079 770 Ft
18 117 km
19 151 307 Ft
Hibrid (benzin/elektromos)
27% áfát tartalmaz
Volkswagen Passat Variant BUSINESS eTSI DSG AHK SITZHEIZUNG CARPLAY SITZHEIZ
12/2025
12 159 131 Ft
15 337 km
15 442 097 Ft
Benzin
27% áfát tartalmaz
Volkswagen Passat Variant ELEGANCE 2.0 TDI AHK+SHZ+MATRIX
10/2020
7 897 789 Ft
114 500 km
Dízel
Volkswagen Passat Variant Business 2.0 TDI DSG LED Navi
12/2025
13 939 851 Ft
8 322 km
17 703 611 Ft
Dízel
27% áfát tartalmaz
Volkswagen Passat Variant BUSINESS eTSI DSG AHK CARPLAY SITZHEIZUNG EINPARKH
12/2025
11 038 533 Ft
10 819 km
14 018 937 Ft
Benzin
27% áfát tartalmaz
Volkswagen Passat Variant BUSINESS eTSI DSG AHK SITZHEIZUNG NAVI CARPLAY ACC
12/2025
11 666 451 Ft
10 364 km
14 816 393 Ft
Benzin
27% áfát tartalmaz
Volkswagen Passat Variant Comfortline 2.0TDI 4M DSG 140KW
07/2019
7 127 753 Ft
139 050 km
Dízel
Volkswagen Passat Variant Passat R Line 2,0 l TDI 4MOTION R Line AHK,STHZ
10/2025
13 595 298 Ft
25 264 km
17 266 029 Ft
Dízel
27% áfát tartalmaz